1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. berk28

berk28 Forum Takipçi

Alınan Beğeniler:
    0
    slm gözde forum sakinleri ben radyoma index hazirladim hersey güzel olumlu yanliz tek bi sorunumuz var expolerden girbiliyoruz mozilla taramasindan girdigimizde radyonuz kapalı gözüküyor bunla ilgili bilgisi olan arkadasdan yardım bekliyorum saygılar

2. berk28

berk28 Forum Takipçi

Alınan Beğeniler:
    0
    slm gözde forum sakinleri ben radyoma index hazirladim hersey güzel olumlu yanliz tek bi sorunumuz var expolerden girbiliyoruz mozilla taramasindan girdigimizde radyonuz kapalı gözüküyor bunla ilgili bilgisi olan arkadasdan yardım bekliyorum saygılar

3. ELFIDA

ELFIDA Administratör Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1,426
    Cevap: index

Aleyküm selam berk chorome flatcasti açmıyor onun için ayrı bir işlem gerekiyor ama mpzilla direk acöası lazım eger diğer tarayıcılarda açılıyorsa yalnızca mozilladan açılmıyorsa sorun mozilladan kaynaklıdır actiw-x eklentisini kabul etmiyor olabilir araçlar çubuğundan mozillada eklentiler bölüöüne bakmanızı tavsiye ederbilirim. Saygılar hayırlı aksamlar iyi forumlar

4. berk28

berk28 Forum Takipçi

Alınan Beğeniler:
    0
    Cevap: index

onu denedim yine olmuyor index e kod yapmam gerekiyormus o ne kodu onu cözemedim baska index alinca mozilladan giriyorum hazirladigimi girince sadece expoler dan girebiliyoruz

5. berk28

berk28 Forum Takipçi

Alınan Beğeniler:
    0
    slm gözde forum sakinleri ben radyoma index hazirladim hersey güzel olumlu yanliz tek bi sorunumuz var expolerden girbiliyoruz mozilla taramasindan girdigimizde radyonuz kapalı gözüküyor baska index aldigimda mozilladan girebiliyoruz index icine kod gerekiyormus bunla ilgili bilgi bulamadim bunla ilgili bilgisi olan arkadasdan yardım bekliyorum saygılar

Bu Sayfayı Paylaş