1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. hep 10un 100ünden

hep 10un 100ünden Forum Gözdeci

Alınan Beğeniler:
    180
    Bugün çok güzel bi kız yanıma gelip masamdaki sandalyeyi göstererek tebessümle boş mu dedi. Heyecanlandım ee evet dedim. Sonra sandalyeyi alıp gitti..

Türk erkeğine manitan var mı demişler var dersem olası ihtimallerden mahrum kalırım yok dersem de elimdekinden olurum demiş.

Zengin olunca ben de kahvaltıya inicem. Şu an ev tek katlı olduğu için kahvaltıya düz yürüyorum.

Az önce minibüsteydim. Arkadan bi kadın “Şu parayı alırmısınz” dedi. Aldım parayı cebime koydum, ne kadar iyi insanlar var bu dünyada.

2 gecedir yıldız kayıyo sanıp dilek tutuyodum meğer 5. kattan komşu sigara atıyomuş.

Annem sende göz var dedi.. 20 yıl sonra farketmesine çok şaşırdım gerçekten..

Patronum kovunca sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum dedim, tazminat alamazsın deyince o zaman sen kov dedim, artistliğin lüzumu yok.

Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır dediler, döndüm baktım kimse yok. Boşa heyecan yaptım.

Psikologa gidip sorunlarım var dedim “hangimizin sorunu yok ki, hepsi geçer” dedi gönderdi. Şimdi daha iyiyim. Profesyonel destek şart.

Keşke her sɑbɑh ɑlɑrm çɑldığındɑ polisler kɑpıyı kırıp, “yɑt yɑt yɑt” diye bɑğırsɑ dɑ geri yɑtsɑk…

2. Ebru

Ebru Forum Gözdeci

Alınan Beğeniler:
    129
    Cevap: Komik sözler

EMEKLERİNE SAGLIK MRT HARİKA PAYLASIMLAR :))) YUREGINE SAGLIK TESEKKURLER:alkis:

3. ELFIDA

ELFIDA Administratör Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1,066

emeklerine yüregine sağlık Murat bu konu başkalarını bilmem ama bana iyi geldi:) paylaşım adına teşekkürler...

4. Canan

Canan Forum Gözdeci

Alınan Beğeniler:
    48

Emeginize saglık paylasım için tsk

5. _SILA_

_SILA_ Forum Gözdeci

Alınan Beğeniler:
    91

guzel paylasım tesekkurler